Boodyy Body s dlouhým rukávem Už mám rok s Medvídkem a jménem dítěte Dívka

Krásne body s dlouhým rukávem s originálním narozeninovým nápisem a jménem Vašeho miminka, ve kterém Váš malý poklad zazáří. Najdete pouze u nás. Body s dlouhým rukávem má...
Doporučená nabídka Boodyy.cz

Skladem • Více variant89 Kč100 % • 165 recenzíDalší informace

Značka
Materiál
bavlněné

• Moc pěkný motiv, kvalitní a příjemný materiál
    • Cena odpovídá kvalitě, komunikace obchodu na výbornou

Potisk ztrácí na kvalitě již po prvním praní. Ale vzhledem k tomu, že jsme koupili především kvůli tomu dni “D”, tak nám to zas tak moc nevadí. Na první narozeniny to bude kočička a potom nechť se to sepere :)

• , zakoupeno v Boodyy.cz

Jelikož mám vnučku s tímto jménem, bude to hezký dárek.Bodyčko je z kvalitního materiálu.

Značka
Materiál
bavlněné

Body s dlouhým rukávem má zapínání na druky mezi nožičkami a u krku pro co nejpohodlnější oblékání. Vyrobeno z kvalitní 100% bavlny.

Podívejte se na celou nabídku narozeninového oblečení pro malé oslavence i oslavenkyně.

• Moc pěkný motiv, kvalitní a příjemný materiál
    • Cena odpovídá kvalitě, komunikace obchodu na výbornou